Kalite Politikamız - Viva "Bir kase mutluluk"

İçeriğe git
KALİTE POLİTİKAMIZTat Food Flag
Kalite, Gıda Güvenliği, İş Sağlığı ve Güvenliği ve Çevre Politikası

1. Amacımız, yasal mevzuatlar çerçevesinde süreçlerimizi sürekli iyileştirerek, toplumsal ve etik standartları da gözeterek, etkin iç ve dış iletişim yöntemlerini kullanarak iş ortaklarımızın (müşteriler (iç/dış), nihai tüketiciler, tedarikçiler) ve çalışanlarımızın koşulsuz memnuniyetini sağlamaktır.

2. Ürettiğimiz makarna ve irmiğin yasal ve helal şartlara uygun olması ve belirlenen kalite standartlarını karşılaması için çalışıyoruz. Hijyenik koşullarda güvenli gıda üretimini sağlamak için ham maddeden hazırlık, işleme, üretim, paketleme, depolama ve nakliye aşamalarına kadar gıda zincirinin her adımını kontrol altında tutuyoruz.

3. Sürekli eğitimli personelimizin güvenli gıda üretimi gerçekleştirmesi için güvenli bir çalışma ortamı sağlar ve iş yerinde her türlü kaza riskini ortadan kaldıracak önlemleri alırız.

4. Teknolojik gelişmeleri takip eder ve faaliyetlerimiz sırasında çevreye zarar vermemek için gerekli önlemleri alırız.

5. Kritik noktalarda ürün, ürün güvenliği, hijyen, iş güvenliği ve çevresel etki kontrolleri yapar ve denetimler uygularız.

6. Ürün kalitesi, ürün güvenliği, iş sağlığı ve güvenliği ile çevre güvenliğini sağlamak için ulusal ve uluslararası standartlara bağlı kalarak güvenli gıda üretiriz.

7. Sürekli iyileştirme ve yeniliğin başarı için gerekli olduğunu kabul eder ve bu ilkenin bilinmesini ve sürdürülmesini sağlarız.

8. İşbirliğini ve üretkenliği artırmak için çalışanların katılımını ve ekip çalışması ruhunu teşvik ederiz.

9. Ekip üyelerimize saygı ve haysiyetle davranırız.

Saygılarımızla
TAT FOOD GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş
TAT FOOD GIDA SAN. ve TİC. A.Ş.
Tel : +90 342 337 28 40
Tel : +90 342 337 21 90
1. Organize Sanayi Bölgesi
83103 Nolu Cadde No: 8-10
27120 Şehitkamil/Gaziantep
info@tatfoods.com
export@tatfoods.com

Mısır İrmiği Tip 98İrmiği Tip 101İrmiği Tip 103İrmiği Tip 108UnuKepeği

İçeriğe dön